K ZÁPAS TERMÍN
1 FC Rümpijeem - volno neděle 1.9 0:00
1 Chlaston Villa - FC Real Kolín B neděle 1.9 12:00
1 Kozla Nozdra - Béžoví Pežoti neděle 1.9 13:00
1 FC Žízeň - PV za 20 neděle 1.9 14:00
2 volno - PV za 20 sobota 7.9 0:00
2 Béžoví Pežoti - FC Žízeň sobota 7.9 9:00
2 FC Rümpijeem - Chlaston Villa sobota 7.9 10:00
2 FC Real Kolín B - Kozla Nozdra sobota 7.9 11:00
3 Chlaston Villa - volno sobota 14.9 0:00
3 FC Žízeň - FC Real Kolín B sobota 14.9 13:00
3 PV za 20 - Béžoví Pežoti sobota 14.9 14:00
3 Kozla Nozdra - FC Rümpijeem neděle 15.9 12:00
4 volno - Béžoví Pežoti sobota 21.9 0:00
4 FC Real Kolín B - PV za 20 sobota 21.9 9:00
4 FC Rümpijeem - FC Žízeň sobota 21.9 10:00
4 Chlaston Villa - Kozla Nozdra neděle 22.9 8:00
5 Kozla Nozdra - volno sobota 28.9 0:00
5 PV za 20 - FC Rümpijeem sobota 28.9 13:00
5 Béžoví Pežoti - FC Real Kolín B neděle 29.9 12:00
5 FC Žízeň - Chlaston Villa neděle 29.9 13:00
6 volno - FC Real Kolín B sobota 5.10 0:00
6 FC Rümpijeem - Béžoví Pežoti sobota 5.10 9:00
6 Kozla Nozdra - FC Žízeň sobota 5.10 10:00
6 Chlaston Villa - PV za 20 sobota 5.10 11:00
7 FC Žízeň - volno sobota 12.10 0:00
7 FC Real Kolín B - FC Rümpijeem sobota 12.10 13:00
7 Béžoví Pežoti - Chlaston Villa neděle 13.10 12:00
7 PV za 20 - Kozla Nozdra neděle 13.10 13:00
8 volno - FC Rümpijeem sobota 19.10 0:00
8 FC Real Kolín B - Chlaston Villa sobota 19.10 9:00
8 Béžoví Pežoti - Kozla Nozdra sobota 19.10 10:00
8 PV za 20 - FC Žízeň sobota 19.10 11:00
9 PV za 20 - volno sobota 26.10 0:00
9 FC Žízeň - Béžoví Pežoti sobota 26.10 9:00
9 Chlaston Villa - FC Rümpijeem sobota 26.10 14:00
9 Kozla Nozdra - FC Real Kolín B neděle 27.10 12:00
10 volno - Chlaston Villa sobota 2.11 0:00
10 FC Real Kolín B - FC Žízeň sobota 2.11 9:00
10 Béžoví Pežoti - PV za 20 sobota 2.11 10:00
10 FC Rümpijeem - Kozla Nozdra sobota 2.11 11:00
11 Béžoví Pežoti - volno sobota 9.11 0:00
11 PV za 20 - FC Real Kolín B sobota 9.11 13:00
11 FC Žízeň - FC Rümpijeem neděle 10.11 11:00
11 Kozla Nozdra - Chlaston Villa neděle 10.11 12:00
12 volno - Kozla Nozdra sobota 16.11 0:00
12 FC Rümpijeem - PV za 20 sobota 16.11 9:00
12 FC Real Kolín B - Béžoví Pežoti sobota 16.11 10:00
12 Chlaston Villa - FC Žízeň neděle 17.11 12:00
13 FC Real Kolín B - volno sobota 23.11 0:00
13 FC Žízeň - Kozla Nozdra sobota 23.11 9:00
13 PV za 20 - Chlaston Villa sobota 23.11 10:00
13 Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem sobota 23.11 11:00
14 volno - FC Žízeň sobota 30.11 0:00
14 Kozla Nozdra - PV za 20 neděle 1.12 0:00
14 FC Rümpijeem - FC Real Kolín B neděle 1.12 11:00
14 Chlaston Villa - Béžoví Pežoti neděle 1.12 12:00