K ZÁPAS TERMÍN
1 FC Breakkers - FC Rümpijeem neděle 29.8 9:00
1 Béžoví Pežoti - Fenerbahce Wagon neděle 29.8 10:00
1 FC Plavečák - PV za 20 neděle 29.8 11:00
1 Syčáci FC - Kozla Nozdra neděle 29.8 12:00
2 PV za 20 - Syčáci FC neděle 5.9 9:00
2 FC Rümpijeem - Kozla Nozdra neděle 5.9 10:00
2 FC Breakkers - Béžoví Pežoti neděle 5.9 11:00
2 Fenerbahce Wagon - FC Plavečák neděle 5.9 12:00
3 Kozla Nozdra - PV za 20 neděle 12.9 9:00
3 FC Plavečák - FC Breakkers neděle 12.9 10:00
3 Syčáci FC - Fenerbahce Wagon neděle 12.9 11:00
3 Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem neděle 12.9 12:00
4 Béžoví Pežoti - FC Plavečák neděle 19.9 9:00
4 Fenerbahce Wagon - Kozla Nozdra neděle 19.9 10:00
4 FC Rümpijeem - PV za 20 neděle 19.9 11:00
4 FC Breakkers - Syčáci FC neděle 19.9 12:00
5 Kozla Nozdra - FC Breakkers neděle 26.9 9:00
5 Syčáci FC - Béžoví Pežoti neděle 26.9 10:00
5 FC Plavečák - FC Rümpijeem neděle 26.9 11:00
5 PV za 20 - Fenerbahce Wagon neděle 26.9 12:00
6 FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon neděle 3.10 9:00
6 FC Breakkers - PV za 20 neděle 3.10 10:00
6 FC Plavečák - Syčáci FC neděle 3.10 11:00
6 Béžoví Pežoti - Kozla Nozdra neděle 3.10 12:00
7 Kozla Nozdra - FC Plavečák neděle 10.10 9:00
7 Syčáci FC - FC Rümpijeem neděle 10.10 10:00
7 PV za 20 - Béžoví Pežoti neděle 10.10 11:00
7 Fenerbahce Wagon - FC Breakkers neděle 10.10 12:00
8 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti neděle 17.10 9:00
8 PV za 20 - FC Plavečák neděle 17.10 10:00
8 Kozla Nozdra - Syčáci FC neděle 17.10 11:00
8 FC Rümpijeem - FC Breakkers neděle 17.10 12:00
9 Syčáci FC - PV za 20 neděle 24.10 9:00
9 Kozla Nozdra - FC Rümpijeem neděle 24.10 10:00
9 Béžoví Pežoti - FC Breakkers neděle 24.10 11:00
9 FC Plavečák - Fenerbahce Wagon neděle 24.10 12:00
10 FC Rümpijeem - Béžoví Pežoti neděle 31.10 9:00
10 FC Breakkers - FC Plavečák neděle 31.10 10:00
10 PV za 20 - Kozla Nozdra neděle 31.10 11:00
10 Fenerbahce Wagon - Syčáci FC neděle 31.10 12:00
11 Kozla Nozdra - Fenerbahce Wagon neděle 7.11 9:00
11 FC Plavečák - Béžoví Pežoti neděle 7.11 10:00
11 PV za 20 - FC Rümpijeem neděle 7.11 11:00
11 Syčáci FC - FC Breakkers neděle 7.11 12:00
12 Béžoví Pežoti - Syčáci FC neděle 14.11 9:00
12 Fenerbahce Wagon - PV za 20 neděle 14.11 10:00
12 FC Breakkers - Kozla Nozdra neděle 14.11 11:00
12 FC Rümpijeem - FC Plavečák neděle 14.11 12:00
13 Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem neděle 21.11 9:00
13 PV za 20 - FC Breakkers neděle 21.11 10:00
13 Kozla Nozdra - Béžoví Pežoti neděle 21.11 11:00
13 Syčáci FC - FC Plavečák neděle 21.11 12:00
14 FC Rümpijeem - Syčáci FC sobota 27.11 11:00
14 FC Plavečák - Kozla Nozdra neděle 28.11 9:00
14 Béžoví Pežoti - PV za 20 neděle 28.11 10:00
14 FC Breakkers - Fenerbahce Wagon neděle 28.11 12:00